Nabídka vybavení koupelen

 

Petr Brejcha, Starý Plzenec (okres Plzeň)

 
 
Nabízíme sortiment předních evropských i světových výrobců obkladů, dlažeb, sanity a dalšího vybavení koupelen.

Dodáváme výjimečně široký a ucelený sortiment, u něhož je kladen velký důraz na vysokou kvalitu, design a přitom příznivou cenu. Naše nabídka uspokojí každého zákazníka. Vycházíme vstříc zájemcům, kteří požadují rozumnou kvalitu, vzhled a jednoduchost, ale nechtějí zbytečně utrácet.

Jsme rovněž ale schopni maximálně uspokojit přání zákazníků, vyžadujících výjimečný design a vysokou kvalitu od českých i předních světových výrobců.

 
 
 
Více než půl milionu položek

  • obklady, dlažby, mozaiky
  • vybavení koupelen - vany, umyvadla, sprchové kouty, vodovodní baterie, koupelnový nábytek
  • lepicí a spárovací hmoty, silikony, lišty plastové a kovové
  • izolace koupelen, balkonů a teras
  • grafické návrhy koupelen vč. 3D
  • možnost zajištění pokládky

V našem bohatém sortimentu nabízíme ucelený sortiment obkladů včetně dekoračních doplňků pro koupelny, kuchyně a dlažby do interiérů i exteriérů, spolu s dalším širokým výběrem sanity, van, sprchových koutů, vodovodních baterií atd. Náš sortiment je neustále doplňován o novinky v souladu s moderními trendy.

Přijďte se přesvědčit osobně. Rádi Vás přivítáme v naší vzorkové prodejně.
 
 
 
 

Speciální akce

 
Po celý rok probíhají jak jednotlivé speciální nabídky zaměřené na vybrané zboží, tak i akce na ucelený sortiment daného výrobce. Velká část sortimentu je držena stále skladem. Ostatní nabídku ve spolupráci s výrobci či dovozci dodáváme v co nejkratším možném čase - to znamená v řádu hodin či dnů. Jen u speciálních výrobků může být doba delší v závislosti na možnostech výrobních postupů event. dovozních lhůt. Po dohodě dopravíme zboží až na stavbu.